כלי מיטה

למה להשקיע בעיצוב כלי מיטה ? כי עיצוב החדר באופן עצמאי יכול להיות אחת הפעולות הכי מספקות שיש. העיצוב שתבחרו יכול לשקף את הסגנון שלכם ואף יכול להיות הכי מדויק והולם את החזון שלכם ועל כן גם נעים, יפה ולא פחות חשוב – נוח.

ואם כבר מדברים על חדרים אז החדר הכי אינטימי בבית זהו חדר השינה. לחדר זה יש חשיבות רבה ויש להשקיע זמן ומחשבה בעיצובו ובבחירת כלי מיטה הולמים. אנשים רבים חושבים שאין להשקיע בבחירת עיצוב או כלי מיטה נעימים ויפים מאחר וחדר זה איננו נסרק על ידי עיניהם הבוחנות של האורחים – אך הנחה זו מעבר להיות מעט פולנית היא לוקה בחסר. אין זה משנה באם אורחים רואים את העיצוב של חדר השינה או אילו כלי מיטה הנחתם על המיטה – יש לחשוב דבר ראשון על עצמכם ועל הנוחות שלכם, ולכן יש טעם להשקיע בבחירת כלי מיטה. וכך קורה לא פעם שרק חדרי ילדים, סלון ומטבח מקבלים את הכבוד הראוי להם אך חדרי שינה, כלי מיטה וכל מה שביניהם – נזנחים מהסיבות הלא נכונות.

כלי מיטה – כיד הדמיון ובהתאם לסגנון

בחירת הנרטיב העיצובי או האווירה של חדר השינה תלויה לגמרי בכם. תוכלו לשוות לחדר כל מראה באמצעות בחירת כלי מיטה נכונים: תוכלו להעניק לחדר שלכם כל מראה וסגנון, החל מסגנון ניו אייג'י, מעורר, רענן, אינטלקטואלי או חושני – אתם הבוס ואתם מחליטים. בחירה נבונה של כלי מיטה יכולה לעשות את ההבדל. נקודה !

וכך, מעבר לבחירת טפט יפה לחדר השינה, עליכם לשקול משהו חשוב מאוד בעיצוב חדרי שינה, הכוונה היא לבחירת הטקסטיל של חדר השינה: בחירת כלי מיטה כגון כריות, וילונות, שטיחים ועוד. כל אלו הם רכיבים בחלל שישפיעו באופן ישיר על התחושה שנחוש בחדר השינה שלנו. אסור להקל ראש בנוחות ובמרקם שעליו אנחנו ישנים, על הטקסטורה והעיצוב שעליה אנחנו זוכים לטעינה ורוכשים כוחות מחודשים.

יש להלביש את המיטה בכל אותם כלי מיטה שיביאו למקסימום נוחות ואסתטיקה. יש לבחור כלי מיטה היטב: מזרן, מצעים, כריות, שמיכות ועוד.

כך למשל אם אתם עומדים בפני בחירת כלי מיטה ואתם מתבלטים באילו כריות לבחור – אז חשוב להבין כי אין נוסחא לקביעת טיבה ואיכותה של הכרית – הכל טמון בנוחות שלכם לכן בטרם אתם רוכשים כלי מיטה כגון כרית יש לבחון את הנוחות שלה כבר בחנות. ועם נמשיך עם בחירת כלי מיטה לעבר סדינים או שמיכה – גם אז הנוחות שלכם היא החשובה ביותר, אך לצד הנוחות כדי מאוד להשקיע גם בסגנון ובעיצוב כך שישלים את המראה הכללי של החדר.

תתפלאו לשמוע כי לא מעט חדרי שינה מעוצבים דווקא סביב עיצובי טקסטיל מעניינים ומסוגננים. בהתאם לדוגמאות הטקסטיל השונות, צבעי הטקסטיל וטקסטורות, בעוד אחרים מעצבים את חדר השינה סביב סגנון עיצוב המיטה. תוכלו לבחור מה אתם רוצים מאחר ואין טוב או רע בהקשר הזה. אך חשוב לזכור שישי לרכוש כלי מיטה בהתאם לאווירה הכללית שתרצו לשוות לחדר ולא רק על סמך יופי. אז בחרו נכון כי הימים שלכם תלויים בשנת הלילה שלכם !

www.xn--6dbe2a9ah.com